Orthodox Presbyterian Church

DIRECTORY OF THE PRESBYTERY OF MICHIGAN AND ONTARIO
November 15, 2018


UPCOMING MEETINGS

“Stated meetings of presbytery shall be three each year, to be held as follows: the third Friday in January, the last Saturday in April, and the third Saturday in September. All meetings shall convene at 9:00 AM and conclude no later than 6:00 PM that evening” (from the Bylaws).

Friday January 18, 2019 at Pilgrim OPC, Metamora, Michigan
Saturday April 27, 2019
Saturday September 21, 2019

WHERE TO SEND FUNDS

General Fund

Kenneth A. Smith, treasurer, smith.3@opc.org
7482 20th Ave.
Jenison, MI 49428-7702
           (Make checks payable to “Presbytery of Michigan and Ontario”)

Church Extension Fund (CHEX)

Jack Vandenberg, treasurer
2298 Warner Dr.
Holland, MI 49424-7649
           (Make checks payable to “Presbytery of Michigan and Ontario CHEX Committee”)

Diaconal Committee

Joanne Van Dyke, treasurer, joannevandyke@gmail.com
944 52nd St. S.W.
Wyoming, MI 49509-9725
           (Make checks payable to “MI-ONT Diaconal Committee”)

Great Lakes Hub-Spokes Committee

Committee on Foreign Missions
The Orthodox Presbyterian Church
607 N. Easton Rd., Bldg. E
Willow Grove, PA 19090-2539
           (Make checks payable to “Committee on Foreign Missions,” earmarked for “Great Lakes Hub-Spokes”)

Student Aid Fund

Joanne Van Dyke, treasurer, joannevandyke@gmail.com
944 52nd St. S.W.
Wyoming, MI 49509-9725
           (Make checks payable to “Student Aid Fund”)

OFFICERS

Moderator: John Ferguson, ferguson.1@opc.org
Clerk: Ken Smith, smith.3@opc.org
Assistant clerk: Stephen Pribble, pribble.1@opc.org

COMMITTEES

Bills and Overtures: Doug Felch (2020); Ken Smith (2021); Robert Van Manen (chairman, 2019) – “shall consist of three presbyters”

Candidates and Credentials: Drew McGinnis, chairman (Harvest, 2019); Mika Edmondson (2019); Craig Baker (ruling elder, Cedar, 2021), Bruce Buchanan (2021), Doug Felch (2020), John Currie (2020) – “at least five members, two being ministers and two being ruling elders”

Christian Education: David Sarafolean (2021), Darryl Hart (ruling elder, Hillsdale, 2019); Rodney Thole (chairman, 2020) – “Shall consist of three presbyters (at least one being a minister)”

Church Extension: Ralph Rebandt, chairman (2019); David Raih (ruling elder, Spencer Mills, 2021); Steve Igo (2021); Jim DeRuischer (ruling elder, New City Fellowship, 2020); Doug Doll (2020); Alan Quick (ruling elder, Komoka, 2019) – “Shall consist of three ministers and three elders”

Church Visitation: Larry Wilson (2020); Neil Stewart (2019), Jeff Shamess (2019); Jeff Wilson (2020); Tony Blair (adjunct) – “Shall consist of four presbyters”

Diaconal: John Belden, chairman (2019); Lynne Hunter (elder [and deacon], Harvest, 2020); Jonathan MacLennan (deacon, Komoka, 2021); Doug Vos (deacon, Oakland Hills, 2019) – “Shall consist of three deacons and a minister; one deacon is to be elected each year and the minister once every three years”

Ecumenicity: Alan Flowers, chairman (2021); Doug Bylsma (2019); Dan Lipsy (ruling elder, Lansing, 2020) – “Shall consist of two ministers and one ruling elder”

Foreign Missions: Matthew Barker, chairman (2019); David Van Dyke (ruling elder, Cedar, 2020); Ed Lewis (ruling elder, Brighton, 2021) – “Shall consist of at least three presbyters, at least one of which shall be a minister, and at least one member of the Hub-Spokes Committee(s) within our regional church”

Ontario: Jorge Barros, Doug Bylsma, Bryan Dage, John Ferguson, Gerry Mynders, Neil Stewart – (to report only at the January stated meeting) (no elections)

Presbyterial Membership: Martin Novak, chairman (2021); Stephen Pribble (2019); Michael Kooy (2020) – “Shall consist of three presbyters”

Sessional Records: Markus Jeromin, chairman (2019); Mark E. DeKorne (2021); Henry Veldman (ruling elder, Little Farms, 2020) – “Shall consist of three presbyters, including at least one minister and at least one ruling elder (each from different sessions)”

Spring Offering Committee: Tim Bero, chairman – “shall consist of the chairman from each of the following committees: CHEX, Foreign Missions, Christian Education, and Diaconal; shall normally report at the January meeting” (no elections but membership changes as appropriate)

Youth: Vern Picknally, chairman (2021); Jonathan Landry Cruse (2019); Everett Henes (2020) – “Shall consist of three members of the regional church (at least one being a presbyter)”

INDIANA

Merrillville

Mission OPC
P.O. Box 10091
Merrillville, IN 46411
Church Phone: 219-488-9252
Meeting location:
Indiana Wesleyan University-Merrillville
8415 Georgia St.
Pastor: Ryan Cavanaugh (Rochelle), pastor@missionchurchopc.org
Service: 11:00 a.m., Bible study following

Walkerton

GRACE REFORMED CHURCH
700 Van Buren St.
Mail: P.O. Box 105, Walkerton, IN 46574-1127
574-586-7022
Pastor: Matthew W. C. Barker (Hilary), barker.1@opc.org
Clerk of session: Dan Zylstra, dan.zylstra@comcast.net
Elders: Perry M. Smith, perry.smith@gracewalkerton.org
            David B. Tessner, dave.tessner@gracewalkerton.org
Services: 10:10 a.m. and 1:00 p.m.
Sunday School: 9:00 a.m.

MICHIGAN

Ada

REDEEMER PRESBYTERIAN CHURCH
8605 E. Fulton St.
(Mail: P.O. Box 865, Ada, MI 49301-0865)
Phone: 616-682-0800; church e-mail: dcarlson@redeemer-opc.org
Associate Pastor: Jonathan Loerop (Jessica), jmloerop@outlook.com
215-510-9779
Pastor: Daniel W. Adams (Nora), dadams@redeemer-opc.org
806-676-3470
Clerk of session: Phil Admiraal, philipadmiraal@gmail.com
Services: 9:30 a.m./5:00 p.m.; Sunday School: 11:00 a.m.

Brighton

COVENANT PRESBYTERIAN CHURCH
Meeting at Spencer Elementary School, 10639 Spencer Road just east of Old U.S. 23
P.O. Box 556, 48116-0556
810-599-4232
Pastor: Douglas B. Doll (Belinda), doug.doll@att.net
1661 Woodlake Cir., 48116-2063
810-599-4232
Clerk of session: Ed Lewis, elewis59@rocketmail.com
Service: 10:00 a.m.; Sunday School: 11:30 a.m.

Central Lake

CHAIN-O-LAKES
3711 Ellsworth Rd., 49622-9726
Pastor: Bruce G. Buchanan (Donna), buchanan.2@opc.org
1950 Clark Rd., Central Lake, MI 49622-9221
231-544-8128
Clerk of session: Mark DeKorne
Services: 9:30 a.m. and 7:00 p.m.; Sunday School: 10:50 a.m.

Coopersville

LITTLE FARMS CHAPEL
2518 Arthur St., 49404
616-677-6170
Pastor: Bob Van Manen (Sandy), vanmanen.1@opc.org
12582 24th Ave., Marne, MI 49435-9712
616-677-2087
Clerk of session: Hank Veldman, hankveldman@yahoo.com
Elders: Douglas De Vos
            William Hovinga
            Ken Lieffers
            Tom Lucas
            Hank Mulder
Services: 9:30 a.m./5:30 p.m.; Sunday School: 11:00 a.m.

Farmington Hills

OAKLAND HILLS COMMUNITY
37150 West Eight Mile Road (no mail)
Pastor: Ralph A. Rebandt II (Carol), rebandt.1@opc.org
20806 Deerfield, Farmington Hills, MI 48335-4821
248-921-3411
Clerk of session: John Frith, jgfrith@aol.com
Deacon: Doug Vos, doug.vos@gmail.com
Services: 11:00 a.m., 6:00 p.m.; Sunday School: 9:45 a.m. (call for mid-week schedule)

Fremont

BETHEL REFORMED
203 East Main St.
Pastor: Vern Picknally (Olena), picknally.1@opc.org
515 E. Pine St.
Fremont, MI 49412-1739
231-245-6601
Services: 9:30 a.m./5:00 p.m.; Sunday School: 11:00 a.m.; Wednesday evening Bible study—please call

Gowen

SPENCER MILLS
12710 17 Mile Rd., 49326-9419
616-754-7832
Pastor: Alan M. Flowers (Lisa), flowers.1@opc.org
8204 Crestview Dr.
Greenville, MI 48838-8162
616-225-8727
Clerk of session: David Raih, davidandruth77@gmail.com
Services: 9:30 a.m./5:45 p.m.; Sunday School: 11:00 a.m.

Grand Rapids

NEW CITY FELLOWSHIP
700 Burton St. S.E.
616-427-3088
Pastor: Mika D. Edmondson (Christina), medmond3@calvinseminary.edu
1901 Clearbrook St. SE
Grand Rapids, MI 49508
616-481-7213 (cell)
Administrative Assistant: admin@newcitygr.org
Clerk of Session: Harold Schnyders, hsschnyders@att.net
Elder: Jim DeRuischer
Service: 10 a.m.

REFORMATION
Meeting in Willow East at the Prince Conference Center
Mail: P.O. Box 39
Grandville, MI 49468
Contact: Dr. David Noe, davidcnoe@gmail.com, 616-481-8692
Morning Study 10 p.m.
Afternoon Worship 4:30 p.m.

WESTSIDE BIBLE FELLOWSHIP
507 Broadway Ave. N.W.
Grand Rapids, MI 49504
(616) 706-2198
Stated Supply: Bruce Kuiper, bruce@gracelegacybuilders.org
Stated Clerk: Rod Thole thole.rod@gmail.com
Service: 5:30 p.m.

Hillsdale

HILLSDALE
44 Monroe St. (no mail)
Mail: P.O. Box 236, Hillsdale, MI 49242-0236
Pastor: Everett A. Henes (Kimberly), henes.1@opc.org
66 E. South St., Hillsdale, MI 49242-1845
517-437-4462
Elders: Dr. Richard Gamble
            Dr. Chris Hamilton
            Dr. Darryl Hart
            Dr. John Somerville
Services: 10:00 a.m. and 6:00 p.m.

Holland

NEW LIFE FELLOWSHIP
12960 James St., Holland, MI 49424
Pastor: Martin A. Novak (Bonnie), novak.1@opc.org
2725 Meadow Dr., Zeeland, MI 49464-9025
616-748-2500
Clerk of session: John McGeehan, john.a.mcgeehan@gmail.com
Service: 10:00 a.m., Sunday School 9:00 a.m. (Sept.–May)

Jenison

CEDAR
2025 Baldwin St.
616-669-9151
Pastor: Stephen W. Igo (Lynn), igo.1@opc.org
7471 Woodcliff Drive, Hudsonville, MI 49426-9167
616-308-4799
Associate pastor: Michael D. Knierim (Ethyl), mjknierim@gmail.com
6446 Paris Ave., S.E., Grand Rapids, MI 49548-6940
616-610-2920
Teacher: Larry Johnson (Sarah), lstsmbj@gmail.com
2785 24th Ave.
Hudsonville, MI 49426-9603
605-283-4819
Clerk of session: David Van Dyke, drvandyke6@aol.com
Services: 9:30 a.m./5:30 p.m.; Sunday School: 11:00 a.m.

Kalamazoo

COMMUNITY
2131 Alamo Ave., 49006-1604
269-345-0225
Pastor: Jonathan Landry Cruse (Kerri Ann), jcruse@kalamazoocpc.org
818 Weaver Ave., 49006
814-932-6630
Clerk of session: Charles Ybema, ckybema@gmail.com
Services: 10:00 a.m./6:00 p.m.; Sunday School: 11:15 a.m.

Kentwood

MEADOW SPRINGS COMMUNITY
Meeting at Wedgewood Christian Youth and Family Services
3300 36th St. S.E. (no mail)
Pastor: Gerald J. Neumair (Barbara), neumair.1@opc.org
1811 Jeffrey St., S.E., 49508-6425
616-455-5672
Clerk of session: Chris Neumair, chrisneumair@yahoo.com
Elder: Vito Lomonaco, vitoplomonaco@gmail.com
Service: 10:00 a.m.; Sunday School: 11:30 a.m.

Lansing

GRACE
1301 W. Wieland Rd., 48906-1895
Pastor: Stephen A. Pribble (Norma), pribble.1@opc.org
2009 Loraine Ave., Lansing, 48910-8731
517-703-3291
Clerk of session: Stephen Pribble, pribble.1@opc.org
Elders: Aaron Klawuhn, ajklawuhn@yahoo.com
            Paul Moots, pkmoots@gmail.com
            Dan Lipsy, danlipsy@gmail.com
Services: 11:00 a.m./5:00 p.m. (call for location); Sunday School: 10:00 a.m.

Manistee

PROVIDENCE, meeting at the Dial-a-Ride Building, 180 Memorial Dr. (no mail), ppcopcmi@gmail.com
Pastor: Michael Alan Kooy (Susan), mkooy@ne.rr.com
430 2nd St., Manistee, MI 49660
603-915-6755
Elders: Dennis Sullivan, dsengineer1@hotmail.com
            James Johnson, jimjohnson288@sbcglobal.net
Services: 10:15 a.m./6:30 p.m.; Sunday School: 9:00 a.m. (except summer)

Metamora

PILGRIM
58 W. High St., 48455-9785
810-678-2171
Pastor: John W. Belden (Sara), johnwbelden@gmail.com
50 W. High St. Metamora, MI 48455-9785
910-409-7446
Clerk of session: Allan James, allan5.james5@gmail.com
Elder: Ernie Monroe, E2Monroe@aol.com
Services: 11:00 a.m./6:00 p.m.; Sunday School: 9:45 a.m.

Midland

CHRIST COVENANT
2821 Ashman St., 48640-4408
Pastor: David Sarafolean (Rhonda), sarafolean.1@opc.org
989-839-6563
Elder: Wes Reynolds, session2wes@reynoldsplanet.org
Elder: Andy Cammenga, agcsession@att.net
Services: 9:30 a.m./6:00 p.m.; Christian Education at 11:00 a.m.

Rockford

ROCKFORD SPRINGS COMMUNITY
5815 14 Mile Rd. N.E., 49341-9718
616-696-3656
Pastor: David Vander Meer (Carol), DAVEAVM@gmail.com
11775 Crystal Ridge Dr. N.E.
Sparta, MI 49345
616-970-1078
Clerk of session: Tom Moerdyke: twm10054@hughes.net
Service: 9:30 a.m./6:00 p.m.; Sunday School: 11:00 a.m.

Southfield

PROVIDENCE
18451 W. 10 Mile Rd., 48075-2614
248-547-9585
Pastor: Jeffrey B. Wilson (Heidi), wilson.3@opc.org
1317 West Blvd., Berkley, 48072-2082
248-547-1779
Evangelist: C. Adam Ostella (Amy), bassreeves@icloud.com
888 Harsough St.
Plymouth, MI 48170
248-679-2561
Clerk of session: Ronald Mills
Elders: George Kelly
            Michael Roberts
Deacons: Terry Benjamin
            Don Cowles
            Mike Komer
Service: 10:00 a.m.; Sunday School: 11:30 a.m.

Wyoming

HARVEST
930 52nd St. S.W., Wyoming, 49509
616-261-0327 (church office)
Pastor: Dale A. Van Dyke (Joanne), pastor@harvestopc.org
944 52nd St. S.W., Wyoming, MI 49509-9725
616-617-2434 (cell)
Congregational life pastor: Jeffrey P. Shamess (Jennifer), jeffshamess@harvestopc.org
6120 Hanna Lake Ave. S.E.
Caledonia, MI 49316
616-901-5022 (cell)
Associate Pastor: Wayne M. Veenstra (Suzanne), wayne.veenstra@harvestopc.org
4813 Havana Ave.
Wyoming, MI 49509
616-334-8798
Clerk of session: Don McCrory, clerk@harvestopc.org
Elders: Dale Bekkering
            John Davies
            Jamie Iedema
            Don McCrory
            Drew McGinnis
            Ed Pearce
            Stephen Post
            Mark Scholten
            Michael Schumaker
            Dean Ter Haar
            Ken VanderMolen
            Steve Vanderwey
Services: 9:30 a.m./5:30 p.m.; Sunday School: 11:00 a.m.

Ministers

Timothy L. Bero, bero.1@opc.org
928 N. Drake Road
Kalamazoo, MI 49006-2660
269-344-0474
Retired

Norman De Jong (Wilma) dejong.1@opc.org
6527 Leisure Creek Dr. SE
Caledonia, MI 49316-8963
616-541-7084
Emeritus

Lap Q. Duong (Laurie), duong.2@opc.org
1552 Maplehollow St. SE
Kentwood, MI 49508-4644
616-856-0764 (cell)
Without call

Douglas A. Felch (Susan), felch.1@opc.org
3050 Grenada Dr. S.E.
Grand Rapids, 49546-5721
616-240-9424
Retired Professor of Theological Studies, Kuyper College

Kenneth J. Hovingh (Barb), felch.1@opc.org
6132 Pebble Dr.
Allendale, MI 49401-9784
231-510-4674
Emeritus

Kenneth A. Smith (Peggy), smith.3@opc.org
7482 20th Ave., Jenison, 49428-7702
616-667-3559 (H), 616-457-0050 (O)
Director, Biblical Counseling Center, Jenison

Rodney S. Thole (Nancy), thole.1@opc.org
35 Sunset Hills S.W.
Grand Rapids, MI 49534-5804
616-340-8227
Retired

Terry F. Thole (Karen), thole.3@opc.org
3927 Harmon Dr.
Fremont, MI 49412-9663
231-335-5116
Retired

Larry E. Wilson (Holly), wilson.4@opc.org
9198 Cottonwood Dr.
Jenison, MI 49428-9514
616-797-8189
Emeritus

ONTARIO, CANADA

Beamsville

LIVING HOPE, meeting at
Great Lakes Christian High School, 4875 King Street (no mail)
Pastor: Doug Bylsma (Kristi), dkbylsma@gmail.com
5132 Crimson King Way, Beamsville, ON L0R 1B8
905-563-0975
Elders: Michael Short, michael.short9@gmail.com
            Neil Stewart (adjunct), neilstew1964@gmail.com
Services: 9:30 a.m., 3:30 p.m.

London

COVENANT, meeting at 10246 Glendon Dr., Komoka (no mail)
519-672-1674
Pastor: John R. Ferguson (Lori), ferguson.1@opc.org
271 Quaker Lane, RR # 2, Ilderton, ON N0M 2A0
519-666-2270
Elders: Alan S. Quick, asquick@rogers.com
            Jim van't Voort, jimvv@start.ca
Deacons: John MacLennan, Johnathon.MacLennan@lhsc.on.ca
            Nathan McLaren, fourmclarens@bell.net
Services: 10:00 a.m. and 5:00 p.m.
Sabbath School: 11:45 a.m.

Meaford

EMMANUEL
Meeting at Meaford Hall, corner of Sykes St. N. & Nelson St. E. (mail to pastor)
Pastor: Bryan D. Dage (Heidi), BryanDage@gmail.com
111 Sykes St. South
Meaford, Ontario, Canada N4L1P8
519-619-2252 (Canada)
248-346-0831 (U.S.)
Service: 10:30 a.m.

Sheffield

GRACE COVENANT CHURCH, 1260 Sheffield Road
Mail: Box 12-4, Sheffield, ON L0R 1Z0
Pastor: Neil Stewart (Claire), neilstew1964@gmail.com
P.O. Box 309, 41 Edward Avenue, St. George, Ontario, N0E 1N0
226-388-4716
Clerk of session: Neil Stewart, neilstew1964@gmail.com
Elders: Barry Everts, beverts@silomail.com
            Bill Kroesbergen, bkkroes@gmail.com
Deacons: Gary Everts
            Ray Halma, rhalma000@sympatico.ca
Services: 10:00 a.m. and 4:00 p.m.
Sunday school: 12:00 noon
Prayer meeting/Bible study: 7:45 p.m. Wednesday

Ministers

Jorge Barros (Carmen), barros.1@opc.org
1349 Northmount Ave.
Mississauga, ON L5E 1Y4
905-271-5396
Without call

Gerry Mynders (Marja), mynders.1@opc.org
69 Kara Lane
Tillsonburg, ON N4G 5M2
519-688-5365
Without call

OUT OF BOUNDS

John Currie (Rhonda), jcurrie@wts.edu
440 Roslyn Ave.
Glenside, PA 19038-3607
215-520-9779
Professor, Westminster Theological Seminary, Philadelphia

Markus Jeromin (Sharon Ruth), jeromin.1@opc.org
Short-term missionary in Uruguay

Glenn D. Jerrell (Kathie), glenn@jerrell.org
1108 Edenbridge Way, Knoxville, TN 37923
574-910-7339
Retired

Benjamin W. Johnson (Rebecca), bennbex@hotmail.com
Missionary with Serge, Thailand

Roger W. Schmurr (Susan), schmurr.1@opc.org
2378 Coventry Ct. N.W.
Cleveland TN 37312-2551
423-458-4627
Emeritus

LICENTIATES

Andrew M. Farr, afarr775@gmail.com
1060 Ball Ave. N.E. Apt. 216
Grand Rapids, MI 49505-6414
864-640-0389
Church: Redeemer, Ada
Taken under care 9-17-2016
Licensed 4-28-2018

N. Adam Harris (Joy), adam900@gmail.com
4435 Glen Ross Rd.
Frankford, ON K0K 2C0
226-377-4098
Church: Covenant, Komoka
Taken under care 9-16-2017
Licensed 4-28-2018

Dr. David C. Noe (Tara), davidcnoe@gmail.com
3033 Vassar St. S.E.
Grand Rapids, MI 49506-5126
616-481-8692
Church: Hillsdale
Taken under care 5-16-2008
Licensed 9-16-2017

UNDER CARE

Tanner Beebe, tanner.j.beebe@gmail.com
1229 Emerald Ave. N.E.
Grand Rapids, MI 49505-5224
608-732-7492
Church: New City Fellowship
Taken under care 4-25-2015

Andrew S. Bekkering (Aressa), thebekkerings@gmail.com
1056 Adams St. S.E.
Grand Rapids, MI 49507
616-826-4111
Church: Harvest
Taken under care 9-16-2017

Darryl A. Bradford, Jr. (Kelli), darryl.bradford@yahoo.com
7088 Brooklyn Ave. S.E.
Grand Rapids, MI 49508-7426
248-388-9342
Church: New City Fellowship
Taken under care 1-19-2018

Eric Cuer de Andrade (Viviane), eric.ipb@hotmail.com
1122 Tamarack Ave. N.W.
Grand Rapids, MI 49504
616-334-7372
Church: Harvest
Taken under care 4-28-2018

Michael S. Durant, unkllfysch@yahoo.com
437 1st St. N.W. Apt. B
Grand Rapids, MI 49504-5281
269-339-1441
Church: Cedar
Taken under care 9-20-2014

Michael David Emmanuel, memmanuel84@gmail.com
2881 St. John’s Dr.
Jordan Station, ON L0R 1S0
289-990-7907
Church: Living Hope, Beamsville
Taken under care 1-19-2018

David M. Garrett (Hope), dgarrett831@gmail.com
12433 White Creek Ave.
Cedar Springs, MI 49319-9476
631-559-6181
Church: Rockford Springs Community Church
Taken under care 9-15-2018

Seob Kim, seobkim0221@gmail.com
1060 Ball Ave. Apt. 213
Grand Rapids, MI 49505-6414
616-228-2310
Church: New City Fellowship, Grand Rapids
Taken under care 1-20-2017

Kenneth Allen Kruchkow (Mandy), kenandmandys@gmail.com
6423 Old York Rd.
Philadelphia, PA 19126
248-599-1091
Church: Oakland Hills
Taken under care 1-16-2015

Joshua P. Lamb (Rachel), joshua.lamb@prts.edu
3522 Marine St. S.W.
Grandville, MI 49418-1461
616-206-6963
Church: Harvest
Taken under care 1-19-2018

Soo Bin Lee (Sarah Yoon), sblees@gmail.com
1060 Ball Ave fl214
Grand Rapids, MI, 49505
917-864-1010
Church: New City Fellowship
Taken under care 9-15-2018

Eduardo Mercado (Hillary), eddiemercado1994@gmail.com
1436 Linwood St. S.E.
Grand Rapids, MI 49507
224-733-7063
Church: New City Fellowship
Taken under care 9-15-2018

Greg Salazar (Christie), greg.salazar@prts.edu
7388 Tory Dr.
Hudsonville, MI 49426-9049
407-388-8756
Church: Harvest
Taken under care 1-19-2018

Marc R. Scaturro (Ruth), marc.scaturro@gmail.com
1213 33rd St. SW
Wyoming, MI 49509
616-560-7120
Church: Harvest
Taken under care 9-20-2014

Joshua H. Smith, joshua.h.smith@hotmail.com
3333 East Beltline Ave. N.E. #204
Grand Rapids, MI 49525
512-584-5794
Church: New City Fellowship
Taken under care 4-28-2018

Nicholas Jon Thompson (Tessa), nicholasjonthompson@gmail.com
1615 Bradford St. N.E.
Grand Rapids, MI 49503-1321
630-740-6194
Church: Harvest
Taken under care 1-19-2018

Brennen K. Winter (Tiffany), brennenwinter3@gmail.com
918 Hall St. S.E.
Grand Rapids, MI 49507
248-679-2561
Church: Harvest
Taken under care 9-16-2017

Jeffrey A. Wyman (Kristi), jeffrey.a.wyman@gmail.com
4020 Hillsdale Ave., N.E.
Grand Rapids, MI 49525-1439
616-863-8321
Church: Little Farms
Taken under care 1-21-2007


PMO Home